Pasidalink:

Gražiausi metalo šedevrai gimsta čia!

Metalgana gamina įvairius gaminius. Įgyvendiname pačias drąsiausias ir originaliausias idėjas.

Bendradarbiaujame su dizaineriais, kai reikia jiems informacijos, minčių, unikalių sprendimų metalo apdirbimo srityje - konsultuojame.

Siekiame gaminių kokybės, kad liktų patenkinti užsakovai, bei mes, kaip gamintojai kuriame jums.

Gaminami interjero bei eksterjero gaminiai, ypač įdomūs vienetiniai gaminiai, kalviški dekoro elementai, įvairios konstrukcijos, viskas kas susiję su namais: tvoros, stogeliai, laiptai, turėklai, baldai, jų detalės ir t.t.

Gaminame pagal jūsų norus, fantazijas, eskizus bei tikslius brėžinius.

Kviečiame aplankyti mūsų galerijas, apžiūrėti jau sukurtus dirbinius

arba susisiekti su mumis ir išsakyti jūsų idėjų viziją, kurią bendromis

jėgomis pasistengsime išpildyti.

Metalo gaminiai interjerui

Metalo gaminiai gali suteikti jūsų interjerui prabangos ir unikalumo. Juos galima pritaikyti tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Ar jūsų namuose dominuoja minimalistinis dizainas arba jūs mėgstate eleganciją, Metalganos metalo gaminiai tikrai sužavės jūsų svečius. Galite pasirinkti išskirtinį metalinį paveikslą sienai, kuris bus puikus akcentas jūsų svetainėje ar miegamajame. Taip pat galime pagaminti metalinį židinį, kuris pridės šilumos ir stiliaus jūsų namų vidaus erdvei. Be to, metalo gaminiai gali būti puiki dovana artimam žmogui. Ar tai būtų jubiliejus ar gimtadienis, mūsų unikalūs metalo dirbiniai tikrai paliks neabejotiną įspūdį. Galite pasirinkti metalinį laikrodį arba metalinį vazoną, kuris taps puikiu papuošimu jo ar jos namams. Mes pasirūpinsime, kad kiekviena metalo gaminių detalė būtų puikiai pagaminta ir atitiktų jūsų lūkesčius.

Metalo gaminiai eksterjerui

Ar svajojate apie išskirtinę terasą ar sodą? Metalgana gali jums padėti! Mūsų metalo gaminiai gali būti puikus papildymas jūsų lauko erdvei. Galite pasirinkti metalinę pavėsinę, kuri suteiks jums patogumo ir stiliaus vasaros dienomis. Taip pat galime pagaminti metalinį tvoros segmentą, kuris apsaugos jūsų teritoriją ir tuo pačiu metu sukurs ypatingą dizainą.

Tai nėra tik paprasti metalo gaminiai - tai tikri meniniai kūriniai, kurie sužavės jus ir jūsų svečius. Metalganoje naudojame aukštos kokybės metalą ir rūpinamės kiekviena detalė. Kiekvienas Metalgana gamintas metalo dirbinys yra unikalus ir pritaikytas jūsų poreikiams. Metalgana visada siekia pranokti jūsų lūkesčius ir sukurti tai, ko jūs tikrai norite.